Logo

Dieta dla kobiet w ciąży


Badania wykazały, że sposób odżywiania kobiety w okresie ciąży  jest szczególnie ważny, ponieważ wpływa zarówno na zdrowie matki, jak i jej dziecka.

Zdecydowana większość kobiet, które stosowały zdrową dietę, urodziło zdrowe dzieci. Stwierdzono także, iż odpowiednia dieta w czasie ciąży może mieć znaczenie w przyszłości, gdyż wpływa bezpośrednio na rozwój narządów u dziecka.

Żywienie kobiety ciężarnej powinno być od początku pełnowartościowe i powinno zawierać wszelkie niezbędne składniki potrzebne do budowy tkanki dziecka.

Oferujemy Państwu naszą pomoc w ustaleniu zbilansowanej diety, która zapewni harmonijny rozwój dziecka i poprawi samopoczucie matki. Podpowiemy jak radzić sobie z nieprzyjemnymi dolegliwościami ciążowymi oraz jak przygotować się do karmienia maluszka, u którego istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia alergii.

Opis oferty - Program żywieniowy dla kobiet w ciąży obejmuje: konsultację wstępną, na której przeprowadzany jest wywiad żywieniowy oraz 3 konsultacje kontrolne odbywające się na początku każdego trymestru, podczas każdej konsultacji przekazywane są nowe zalecenia żywieniowe oraz indywidualne jadłospisy (7-dniowy jadłospis na każdy trymestr).

Dla wszystkich "świeżo upieczonych" mam stworzyliśmy również specjalny PROGRAM ŻYWIENIOWY DLA NIEMOWLĄT. Nasz dietetyk przeprowadzi Państwa przez trudny okres od karmienia piersią do wprowadzania pokarmów stałych, doradzi w jaki sposób praktycznie wzbogacać dietę dziecka, poda wiele prostych i zdrowych przepisów kulinarnych.

Program żywieniowy dla niemowląt polecamy szczególnie dla dzieci zmagających się z alergiami. Pokażemy, co można dziecku podawać, jakie stosować produkty zastępcze oraz jak uchronić malucha przed tzw. „marszem alergicznym”.