Logo

Dieta odchudzająca


Nadmiar kilogramów nie jest problemem tylko estetycznym. Nadmiar tkanki tłuszczowej to choroba grożąca w dodatku rozwojem innych chorób!

W obecnych czasach aż 80% osób trafiających do gabinetu w celu schudnięcia zmaga się różnymi zaburzeniami metabolicznymi i hormonalnymi. Niejednokrotnie jest to insulinooporność, PCOS czy niedoczynność tarczycy w tym Hashimoto. Wiele z tych osób nie ma pojęcia, że oprócz nadmiaru kilogramów również ich stan zdrowia jest nie najlepszy. Podstawą naszej pracy jest spojrzenie na człowieka holistycznie, a więc zastosowanie nie tylko diety odchudzającej, ale również diety, która wprowadzi organizm w stan równowagi metabolicznej i hormonalnej.

Dzięki nam nie tylko pozbędziesz się zbędnych kilogramów, które przeszkadzają i sprawiają, że Twoje samopoczucie nie jest najlepsze, ale przede wszystkim zmienisz swój dotychczasowy styl życia. Pokażemy Ci, że dieta nie musi być uciążliwa a odchudzanie to prawdziwa przyjemność i zdrowie.

W ramach oferty diety odchudzającej proponujemy dwa rodzaje usług:

Miesięczny program odchudzający to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących motywacji i stałej, indywidualnej opieki dietetyka. W ramach programu z usług gabinetu można korzystać bez ograniczeń przez 30 dni przy czym zalecana ilość konsultacji to co najmniej 5 w miesiącu czyli raz w tygodniu. Podczas każdego spotkania, w celu oceny efektów diety redukcyjnej, przeprowadzane są pomiary antropometryczne z analizą składu ciała, przekazywane są zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisami.

Porady jednorazowe polecane są osobom, które w związku z brakiem czasu nie mają możliwości odwiedzania gabinetu systematycznie.


Opis oferty: