Logo

O nas


mgr inż. Kinga Kryska-Domańska
dyplomowany dietetyk
właścicielka"Dietetyka to moja największa pasja, odkąd jako nastolatka sama zmagałam się z nadmierną ilością kilogramów. Własne doświadczenia skłoniły mnie do poszukiwania najlepszych metod na skuteczne i zdrowe chudnięcie. Zainteresowanie, któremu poświęcałam coraz więcej czasu, zamieniło się w plan na przyszłość.

Aby jak najlepiej przygotować się do wymarzonego zawodu, wybrałam studia chemiczne, a następnie specjalistyczny kierunek dietetyka.

Od wielu lat pracuję z pacjentami potrzebującymi pomocy w zakresie prawidłowego żywienia. Opiekuję się osobami, które chcą zadbać o siebie, walcząc z nadwagą, ale także cierpiącymi na różnego rodzaju schorzenia, dla których odpowiednia dieta jest elementem terapii leczniczej. Często modyfikacja sposobu odżywiania wpływa także na poprawę nastroju, zmniejsza objawy depresji czy stanów lękowych. Wśród moich podopiecznych są również kobiety w ciąży i matki karmiące, dzieci oraz młodzież.


Pomagając ludziom zmieniać swoje życie, robię to, co kocham najbardziej i ta świadomość daje mi energię do działania. Sukcesy moich pacjentów, te małe i te duże, motywują mnie na co dzień. To ogromna satysfakcja patrzeć, jak z wizyty na wizytę odzyskują zdrowie, sprawność fizyczną, dobre samopoczucie.

A w wolnych chwilach… czytam i piszę o zdrowym żywieniu. Cały czas pozostaję na bieżąco z nowościami, uzupełniam wiedzę na szkoleniach i kursach zawodowych, śledzę najnowsze badania i dokonania medycyny, aby móc zaoferować moim pacjentom najwyższej jakości opiekę".


                                     mgr inż. Kinga Kryska-Domańska


Dietetyk z zamiłowania i wykształcenia. Ukończyła kierunek Dietetyki w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu oraz Chemię na Politechnice Łódzkiej. Czynna członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki.
Z poradnictwem dietetycznym związana od 2008 r.

Kinga Kryska-DomańskaSpecjalizuje się w indywidualnej edukacji żywieniowej, tworzy programy dietetyczne osobom pragnącym schudnąć, chcącym poprawić swój stan zdrowia oraz samopoczucie. Ogromna pasja i praktyka umożliwiła jej stworzenie autorskiego programu odchudzającego. Oprócz redukcji nadwagi i otyłości zajmuje się również dietetycznym leczeniem chorób dietozależnych i metabolicznych, układa diety dla kobiet w ciąży i matek karmiących, dzieci oraz młodzieży.

Swoją ogromną wiedzę i praktykę wykorzystuje także jako ekspert na portalu edukacji zdrowotnej wylecz.to. Autorka wielu artykułów, między innymi:

Sport a odchudzanie

Głodówki a odchudzanie
Czy zielona herbata pomaga w odchudzaniu?
Tajemniczy składnik winogron wspomagający odchudzanie
Rola błonnika
Zdrowe odżywianie
Zbilansowana dieta
Słodycze i cukry w diecie
Dieta przeciwnowotworowa – czy dieta może zapobiegać rakowi?
Sól – jaką sól stosować i w jakich ilościach?
Dieta przeciwgrzybicza
Jak schudnąć bez wyrzeczeń?
Jak nie przytyć?
Dieta oczyszczająca